Centrum pro objevitelský způsob výuky, nejlepší místo pro děti

reditel@zsdubec.cz
272 701 838

Přespolní běh

29.09.2024 14:41
V závěru týdne jsme se zúčastnili Poháru pražských škol v přespolním běhu. Tradičně se běželo v lesoparku Hostivař.
Ve čtvrtek závodili mladší a starší žáci. Mladší běželi 1 km, starší 2 km. Chlapcům příliš nepřálo počasí, téměř celou dobu pršelo a byla zima. Přesto chlapci zaběhli výborné výkony. Starší běželi ve složení: Marek Pucherna, Kryštof Šterzl, Jakub  Havel, Jakub Mellen a Štěpán Hoštický. Mladší: Procházka Josef, Boháč Marek, Polák Jan, František Michl
Kuranda Václav a Bakos Filip. Celkový výsledek tvořil součet umístění 4 nejlepších v celkovém pořádí. Starší žáci zaběhli výborně, když skončili celkově bronzoví! V jednotlivcích Marek celkově 6., Kryštof 9. a Kuba H. 10.
Mladší žáci pak skončili na pěkném 10. místě.

V pátek pak závodili dívky. Počasí bylo mnohem lepší, pěkný slunečný podzimní den. Nejdříve startovaly mladší žákyně ve složení: Anna Nosková, Adéla Pavlovičová, Olga Dvořáková, Ellen Pravdová a Petra Vítová. Holky se moc snažili a celkovým výsledkem bylo 12. místo. Starším žákyním se vedlo o něco lépe. Běželi ve složení: Kristýna Sedláková, Zlata Kurandová, Beáta Kubcová, Ema Poláková a Veronika Dlouhá. Holky skončily na pěkném 10. místě.

V pátek pak závodili dívky. Obě kategorie běžěli 1 km. Počasí bylo mnohem lepší, pěkný slunečný podzimní den. Nejdříve startovaly mladší žákyně ve složení: Anna Nosková, Adéla Pavlovičová, Olga Dvořáková, Ellen Pravdová a Petra Vítová. Holky se moc snažili a celkovým výsledkem bylo 12. místo. Starším žákyním se vedlo o něco lépe. Běželi ve složení: Kristýna Sedláková, Zlata Kurandová, Beáta Kubcová, Ema Poláková a Veronika Dlouhá. Holky skončily na pěkném 10. místě.